Найвища валова дохідність оренди за муніципалітетами
Цей рейтинг упорядковує місця нашої вибірки за валовою дохідністю оренди: яку частку вартості житла становить річна орендна плата, обидва значення — за квадратний метр.
Дізнатися про новобудови в Іспанії
Без реєстрації та без cookies.
Найвища валова дохідність оренди за муніципалітетами
Вибірка: 110 місць; обидва показники є для 63. Оренда: 2024.
| # | Муніципалітет | Валова дохідність оренди1 | Медіанна оренда2 | Середня оціночна вартість3 |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ельда | 5,3 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,5 €/м² на місяць | 1 013,1 €/м² |
| 2 | Хумілья | 5,2 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 3,57 €/м² на місяць | 829,1 €/м² |
| 3 | Мурсія | 5 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,52 €/м² на місяць | 1 579,6 €/м² |
| 3 | Тотана | 5 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,06 €/м² на місяць | 967,9 €/м² |
| 5 | Каравака-де-ла-Крус | 4,9 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 3,66 €/м² на місяць | 902,9 €/м² |
| 5 | Сьєса | 4,9 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 3,88 €/м² на місяць | 953,9 €/м² |
| 5 | Лорка | 4,9 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,82 €/м² на місяць | 1 170,2 €/м² |
| 8 | Алькой | 4,8 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,49 €/м² на місяць | 1 131,6 €/м² |
| 8 | Петрер | 4,8 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,43 €/м² на місяць | 1 113,1 €/м² |
| 8 | Алькантарілья | 4,8 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,31 €/м² на місяць | 1 070,2 €/м² |
| 8 | Моліна-де-Сегура | 4,8 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 5,27 €/м² на місяць | 1 325,2 €/м² |
| 8 | Єкла | 4,8 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 3,54 €/м² на місяць | 881,6 €/м² |
| 13 | Вільєна | 4,7 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 3,87 €/м² на місяць | 994,4 €/м² |
| 14 | Новельда | 4,6 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 3,92 €/м² на місяць | 1 015,4 €/м² |
| 14 | Альсіра | 4,6 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,64 €/м² на місяць | 1 220,9 €/м² |
| 14 | Хатіва | 4,6 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,66 €/м² на місяць | 1 209,2 €/м² |
| 17 | Кревільєнте | 4,5 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 3,9 €/м² на місяць | 1 044,4 €/м² |
| 17 | Альхемесі | 4,5 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4 €/м² на місяць | 1 070,1 €/м² |
| 19 | Картахена | 4,4 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 5,42 €/м² на місяць | 1 485,6 €/м² |
| 19 | Алакуас | 4,4 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,15 €/м² на місяць | 1 679,2 €/м² |
| 19 | Онтіньєнт | 4,4 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,13 €/м² на місяць | 1 138,1 €/м² |
| 19 | Сагунто | 4,4 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 5,97 €/м² на місяць | 1 628,6 €/м² |
| 23 | Антекера | 4,3 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 5,5 €/м² на місяць | 1 532,1 €/м² |
| 23 | Альдая | 4,3 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 5,95 €/м² на місяць | 1 645,1 €/м² |
| 25 | Торре-Пачеко | 4,1 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,68 €/м² на місяць | 1 378,4 €/м² |
| 25 | Катарроха | 4,1 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 5,71 €/м² на місяць | 1 667,7 €/м² |
| 25 | Чирівелья | 4,1 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,06 €/м² на місяць | 1 789,5 €/м² |
| 25 | Манісес | 4,1 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,4 €/м² на місяць | 1 865,8 €/м² |
| 29 | Ельче | 4 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 5,45 €/м² на місяць | 1 635,1 €/м² |
| 29 | Агілас | 4 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,88 €/м² на місяць | 1 453,8 €/м² |
| 29 | Торрент | 4 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,28 €/м² на місяць | 1 903,8 €/м² |
| 32 | Сан-Вісенте-дель-Распеч | 3,9 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,44 €/м² на місяць | 1 974,2 €/м² |
| 33 | Алаурін-де-ла-Торре | 3,8 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 8,69 €/м² на місяць | 2 753 €/м² |
| 33 | Бурхасот | 3,8 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,33 €/м² на місяць | 1 978,5 €/м² |
| 33 | Куарт-де-Поблет | 3,8 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,15 €/м² на місяць | 1 924,5 €/м² |
| 36 | Аліканте | 3,7 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 7,11 €/м² на місяць | 2 279,2 €/м² |
| 36 | Масаррон | 3,7 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,93 €/м² на місяць | 1 583,6 €/м² |
| 36 | Сан-Хав’єр | 3,7 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 5,95 €/м² на місяць | 1 952,8 €/м² |
| 39 | Ель-Кампельо | 3,6 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 8,57 €/м² на місяць | 2 836,1 €/м² |
| 39 | Вільяхойоса | 3,6 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,68 €/м² на місяць | 2 222,1 €/м² |
| 39 | Гандія | 3,6 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 5,22 €/м² на місяць | 1 757 €/м² |
| 39 | Суека | 3,6 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,42 €/м² на місяць | 1 461,7 €/м² |
| 43 | Торрев’єха | 3,5 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,6 €/м² на місяць | 2 254 €/м² |
| 43 | Малага | 3,5 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 9,55 €/м² на місяць | 3 320,5 €/м² |
| 43 | Ронда | 3,5 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 5,1 €/м² на місяць | 1 742,8 €/м² |
| 43 | Оліва | 3,5 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,39 €/м² на місяць | 1 503,5 €/м² |
| 43 | Патерна | 3,5 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,62 €/м² на місяць | 2 294,8 €/м² |
| 48 | Міслата | 3,4 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,62 €/м² на місяць | 2 313,5 €/м² |
| 49 | Валенсія | 3,3 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 8,18 €/м² на місяць | 2 972,8 €/м² |
| 50 | Бенідорм | 3,2 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 8,45 €/м² на місяць | 3 216,5 €/м² |
| 50 | Бенальмадена | 3,2 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 10,08 €/м² на місяць | 3 782,7 €/м² |
| 50 | Торремолінос | 3,2 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 10,17 €/м² на місяць | 3 758,3 €/м² |
| 53 | Санта-Пола | 3,1 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,82 €/м² на місяць | 2 613,9 €/м² |
| 53 | Міхас | 3,1 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 8,68 €/м² на місяць | 3 365,1 €/м² |
| 55 | Фуенхірола | 3 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 9,29 €/м² на місяць | 3 758 €/м² |
| 55 | Рінкон-де-ла-Вікторія | 3 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 8,74 €/м² на місяць | 3 506,2 €/м² |
| 57 | Естепона | 2,9 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 8,36 €/м² на місяць | 3 518,4 €/м² |
| 57 | Велес-Малага | 2,9 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,84 €/м² на місяць | 2 788,4 €/м² |
| 59 | Оріуела | 2,8 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 4,89 €/м² на місяць | 2 079,9 €/м² |
| 60 | Кальпе | 2,7 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 7,24 €/м² на місяць | 3 268,5 €/м² |
| 60 | Денія | 2,7 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 6,65 €/м² на місяць | 2 984,9 €/м² |
| 62 | Марбелья | 2,6 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 9,63 €/м² на місяць | 4 528,3 €/м² |
| 63 | Хавеа | 2,4 % 2024 / 2-й квартал 2026 року | 7,14 €/м² на місяць | 3 507,2 €/м² |
| Джерело не має даних для цих місць. Вони наведені тут, а не вилучені. | ||||
| — | Альфас-дель-Пі | — | 7,88 €/м² на місяць | — |
| — | Альгорфа | — | 6,67 €/м² на місяць | — |
| — | Альмораді | — | 4,34 €/м² на місяць | — |
| — | Альтеа | — | 7,06 €/м² на місяць | — |
| — | Аспе | — | 4,16 €/м² на місяць | — |
| — | Беніхофар | — | 5,23 €/м² на місяць | — |
| — | Беніса | — | 4,47 €/м² на місяць | — |
| — | Бенітачель | — | 5,26 €/м² на місяць | — |
| — | Фінестрат | — | 8,01 €/м² на місяць | — |
| — | Гуардамар-дель-Сегура | — | 6,85 €/м² на місяць | — |
| — | Ібі | — | 4,02 €/м² на місяць | — |
| — | Мучамель | — | 6,35 €/м² на місяць | — |
| — | Рохалес | — | 5,89 €/м² на місяць | — |
| — | Сан-Фульхенсіо | — | 4,01 €/м² на місяць | — |
| — | Сан-Хуан-де-Аліканте | — | 6,36 €/м² на місяць | — |
| — | Сан-Мігель-де-Салінас | — | 4,49 €/м² на місяць | — |
| — | Теулада | — | 6,41 €/м² на місяць | — |
| — | Пілар-де-ла-Орадада | — | 5,34 €/м² на місяць | — |
| — | Лос-Монтесінос | — | 4,67 €/м² на місяць | — |
| — | Алаурін-ель-Гранде | — | 6,61 €/м² на місяць | — |
| — | Бенаавіс | — | 10,77 €/м² на місяць | — |
| — | Картама | — | 7,57 €/м² на місяць | — |
| — | Касарес | — | 10,29 €/м² на місяць | — |
| — | Коїн | — | 5,95 €/м² на місяць | — |
| — | Манільва | — | 8,13 €/м² на місяць | — |
| — | Нерха | — | 7,92 €/м² на місяць | — |
| — | Торрокс | — | 7,76 €/м² на місяць | — |
| — | Алама-де-Мурсія | — | 4,69 €/м² на місяць | — |
| — | Арчена | — | 4,32 €/м² на місяць | — |
| — | Сан-Педро-дель-Пінатар | — | 5,32 €/м² на місяць | — |
| — | Лас-Торрес-де-Котільяс | — | 4,55 €/м² на місяць | — |
| — | Ла-Уньйон | — | 4,95 €/м² на місяць | — |
| — | Лос-Алькасарес | — | 5,43 €/м² на місяць | — |
| — | Альборая | — | 8,09 €/м² на місяць | — |
| — | Альфафар | — | 5,82 €/м² на місяць | — |
| — | Бетера | — | 6,07 €/м² на місяць | — |
| — | Каркайшент | — | 4,33 €/м² на місяць | — |
| — | Кульєра | — | 5,9 €/м² на місяць | — |
| — | Лірія | — | 4,4 €/м² на місяць | — |
| — | Монкада | — | 6,69 €/м² на місяць | — |
| — | Пайпорта | — | 6,13 €/м² на місяць | — |
| — | Пікасент | — | 5,31 €/м² на місяць | — |
| — | Ла-Побла-де-Вальбона | — | 5,88 €/м² на місяць | — |
| — | Пусоль | — | 6,43 €/м² на місяць | — |
| — | Рекена | — | 3,92 €/м² на місяць | — |
| — | Ріба-Роха-де-Турія | — | 5,49 €/м² на місяць | — |
| — | Сілья | — | 5,54 €/м² на місяць | — |
- Валова дохідність оренди: Виміряно для муніципалітету · Origen de los datos: Ministerio de Vivienda y Agenda Urbana (SERPAVI), 2024. Оновлено 17.10.2026. · Fuente: Ministerio de Transportes y Movilidad Sostenible, 2-й квартал 2026 року. Оновлено 17.10.2026.
- Медіанна оренда: Виміряно для муніципалітету · Origen de los datos: Ministerio de Vivienda y Agenda Urbana (SERPAVI), 2024. Оновлено 17.10.2026.
- Середня оціночна вартість: Виміряно для муніципалітету · Fuente: Ministerio de Transportes y Movilidad Sostenible, 2-й квартал 2026 року. Оновлено 17.10.2026.
Origen de los datos: Ministerio de Vivienda y Agenda Urbana (SERPAVI) · Fuente: Ministerio de Transportes y Movilidad Sostenible. Оновлено 17.10.2026.
Як це розраховано
Валова дохідність — це медіанна місячна орендна плата за квадратний метр для квартир, помножена на дванадцять і поділена на середню оціночну вартість квадратного метра. Оренда береться з індексу орендних цін Міністерства житла (SERPAVI), побудованого на сумах, які орендодавці декларують у податкових деклараціях про доходи; вартість — це середня оцінка Міністерства (valor tasado). Обидва показники офіційні й вимірюються однаково в кожному муніципалітеті.
Два ряди даних охоплюють різні періоди: SERPAVI виходить із запізненням понад рік, а оцінки — щокварталу. На сторінці вказано обидва періоди. Задекларована оренда — це довгострокова оренда; подобова здача і незадекларовані договори до індексу не входять.
Це валовий показник — до податку на нерухомість (IBI), внесків до спільноти власників, страхування, місяців простою, ремонту і податку на дохід, які можуть забрати значну його частину. Місця, де немає одного з двох рядів, з’являються внизу з позначкою «немає даних». Цей рейтинг — інформація для порівняння місць, а не інвестиційна порада.
Методика
Як ми розраховуємо валову дохідність оренди
Валова дохідність — це медіанна місячна орендна плата за квадратний метр для квартир з індексу SERPAVI Міністерства житла, помножена на дванадцять і поділена на середню оціночну вартість квадратного метра за даними Міністерства. Ми показуємо обидва періоди, бо індекс оренди виходить більш ніж на рік пізніше за оцінки. Це показник до податку на нерухомість, внесків до спільноти власників, страхування, місяців простою і податку на дохід, і він охоплює задекларовану довгострокову оренду, а не подобову здачу. Це інформація для порівняння місць, а не інвестиційна порада.